O nás

T-Power – váš specialista na fotovoltaiku

Jsme zkušený partner, na kterého se můžete spolehnout. Pomáháme jednotlivcům, organizacím i firmám získat čistou a bezpečnou energii za nižší cenu než energie z fosilních paliv.

Instalujeme širokou škálu solárních systémů, akumulačních stanic, chytrých elektroinstalací a tepelných systémů. V týmu T-Power pracují na větších i menších projektech obchodníci, projektanti a elektrikáři. Za dobu existence společnosti úspěšně nainstalovali již stovky nejrůznějších systémů.

Každé instalaci FV systému předchází podrobná analýza stávající situace a potřeb domácnosti zadavatele. Na základě tohoto rozboru a přesných výpočtů zpracujeme projekt s návrhem řešení na míru danému objektu.

Garantujeme svým klientům, že řešení od T-Power bude smysluplně pokrývat spotřebu jejich domácnosti bez zbytečné nadvýroby. Získají kvalitní FV systém s bezproblémovým provozem a maximálním zhodnocením.

Společnost Silver Planet s.r.o. s obchodní značkou T-Power je jediný český obchodní zástupce společnosti SolteQ, německého výrobce fotovoltaických střešních tašek a fasádních obkladů. Za solární střešní tašku SolteQ jsme na veletrhu ForArch 2018 obdrželi prestižní ocenění Grand Prix.

O společnosti

Sídlo

Silver Planet s.r.o.
Nádražní 1188,
Prachatice 38301
ICO: 03541690
DIC: CZ03541690

Sledujte nás