O nás

Filozofie společnosti Silver Planet s.r.o. a jejich partnerů je odlišná od běžných firem na trhu.

Našim cílem je přinášet našim zákazníkům maximální prospěch bez jakýchkoliv kompromisů. Jsme přesvědčeni, že každý klient má právo nakoupit výrobek, který ho maximálně uspokojí bez toho, aby rozuměl veškerým technickým procesům, které při jeho provozu probíhají.

 Naše produkty jsou proto maximálně autonomní a jednoduché na provoz a údržbu. Při běžném provozu o nich v zásadě nevíte. Vlastně „pouze“ bezproblémově fungují. Ohlásí se pouze v případě, že potřebují např. vyměnit filtry – na takový stav Vás upozorní a my je v rámci pravidelného servisu vyměníme a vy se nemusíte o nic starat. Tak si představujeme bezproblémový spotřebič. Současně jsou naše výrobky technologickou špičkou. Pracuje pro Vás tým špičkových odborníků v oblasti fotovoltaiky, ukládání elektrické energie do baterií, vytápění či chytré elektroinstalace.

Každé instalaci FV systému předchází podrobná analýza stávající situace a potřeb domácnosti zadavatele. Na základě tohoto rozboru a přesných výpočtů zpracujeme projekt s návrhem řešení na míru danému objektu.

Garantujeme svým klientům, že řešení od T-Power bude smysluplně pokrývat jejich vlastní spotřebu. Získají tím kvalitní technologický systém s bezproblémovým provozem a dlouhou životností.

Společnost Silver Planet s.r.o. s obchodní značkou T-Power je jediný český obchodní zástupce společnosti SolteQ, německého výrobce fotovoltaických střešních tašek a fasádních obkladů. Za solární střešní tašku SolteQ jsme na veletrhu ForArch 2018 obdrželi prestižní ocenění Grand Prix.